Sprzęt

Nasza firma posiada karabiny amerykańskiej firmy TIPPMANN, która od 25 lat tworzy sprzęt głownie dla wypożyczalni sprzętu Paintballowego. Jest to solidny i niezawodny sprzęt, który podczas częstego użytkowania nie psuje się i działa. 

Sprzęt napędzany jest butlami ze sprężonym powietrzem do ciśnienia 200 barów. Jest to ciśnienie, spotykane w butlach nurkowych i pozwala, w zależności od warunków atmosferycznych i wielkości butli, na oddanie od 200 do 400 strzałów na jednym naładowaniu. Posiadamy własną sprężarkę nurkową więc problemy z ciśnieniem u nas nie występują. Sprężone powietrze ma też taką zaletę, że jego właściwości rozprężające nie zmieniają się wraz ze spadkiem temperatury. Pozwala to na organizację gry także zimą.

Paintball Tradycyjny – Tippmann 98 CUSTOM

Legenda wśród markerów paintballowych - paintballowy odpowiednik kalashnikova. Propozycja dla osób które pragną rozpocząć przygodę w świecie paintballowym. Prostota w budowie i trwałość to jego największe atuty. W pełni samopowtarzalny, mechaniczno-pneumatyczny marker. Możliwość zasilania markera sprężonym powietrzem HP oraz dwutlenkiem węgla CO2.

Paintball „DELIKATNY” – Tippmann FT-50

Najnowszy marker Firmy Tippmann stworzony głownie z myślą o dzieciach, młodzieży i kobietach. Zestaw jest lżejszy a dzięki mniejszym kulkom strzały mniej bolesne. Powstał na bazie markera FT-12 dla nowego standardu 0,50 cal.

„MINI” paintball – JT Splatmaster Z200

JT Splatmaster z200 shotgun to idealny marker do rozpoczęcia zabawy z Paintballem. Markery typu „pompka” umożliwiają grę w paintball bez użycia butli z gazem. Do strzału używane są kulki z farbą o średnicy 12 milimetrów. Magazynek zintegrowany z markerem mieści 15 kulek paintballowych o średnicy 12 mm. Celny zasięg to ok.15m, a zasięg lotu kulki do ok 30m. Prędkość wylotowa kulki to 100-do 150 fps

cennik
Pole paintballowe
PAINTBALL DELIKATNY
mini paintball
ZASADY GRY
SPRZĘT