O NAS

Firma ATTACK powstała w 2010 roku z rozwijającej się przez wiele lat pasji. Od tego czasu z powodzeniem organizujemy gry paintballowe oraz zajęcia integracyjne dla szerokiej grupy klientów. Przez minione lata zdołaliśmy zdobyć doświadczenie, które pozwala na organizację zajęć w sprawdzony oraz ciekawy sposób . Nasza działalność dzieli się na dwie gałęzie, które często przeplatają się ze sobą. Jedną z nich jest PAINTBALL, a drugą - organizacja imprez integracyjnych - EVENTY.

PAINTBALL ATTACK

PAINTBALL - Już od wielu lat organizujemy gry paintbalowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Posiadamy niezawodny sprzęt i doświadczenie co w połączeniu daje ciekawą i energiczną zabawę. Bezpieczeństwo graczy jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze prowadzimy szkolenie i nadzorujemy przebieg zabawy.

Czytaj więcej...
ATTACK EVENT

EVENTY - czyli imprezy integracyjne - zajmujemy się kompleksową organizacją imprez integracyjnych dla firm, szkół i innych grup zorganizowanych. Projekty tworzymy od podstaw i do każdego podchodzimy indywidualnie. Nie musisz się martwić o miejsce, catering czy atrakcje. My zajmiemy się tym za ciebie. Nasze projekty cechują nowatorskie pomysły co wraz z wieloletnim doświadczeniem, pozwala na organizowanie imprez na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej...